محسن یاحقی کی مثل من

دانلود آهنگ جدید محسن یاحقی به نام کی مثل من + متن آهنگ

Mohsen Yahaghi - Ki Mesle Man

دانلود آهنگ جدید محسن یاحقی کی مثل من

متن آهنگ کی مثل من از محسن یاحقی

میزنم ساز واسه تو باز دوباره تا بدونی که دلم چقدر تورو دوست داره هر نفس تمام لحظه های من جای خالی تورو کم میاره هر نفس تمام لحظه های من جای خالی تورو کم میاره چه کنم با دل تنها دست سرد بی تو دنیای سیاهم پر غصه پر درد تو بیا به داد قلب من برس مگه میشه بی تو موند گریه نکرد تو بیا به داد قلب من برس مگه میشه بی تو موند گریه نکرد بعد من کی مثل من اون غصه هاتو دوست داره واست آواز میخونه گلایه هاتو دوست داره وقتی سردی مثل ابرای بهار دست روی موهات میکشه بهونه هاتو دوست داره دست روی موهات میکشه بهونه هاتو دوست داره میزنم ساز میخونم باز دوباره تا دل زخمی من بتونه طاقت بیاره هر نفس تمام لحظه های من جای خالی تورو کم میاره هر نفس تمام لحظه های من جای خالی تورو کم میاره چه کنم با دل تنها دست سرد بی تو دنیای سیاهم پر غصه پر درد تو بیا به داد قلب من برس مگه میشه بی تو موند گریه نکرد تو بیا به داد قلب من برس مگه میشه بی تو موند گریه نکرد بعد من کی مثل من اون غصه هاتو دوست داره واست آواز میخونه گلایه هاتو دوست داره وقتی سردی مثل ابرای بهار دست روی موهات میکشه بهونه هاتو دوست داره دست روی موهات میکشه بهونه هاتو دوست داره

متن در مورد آرامش شب و ماه کوتاه و زیبا با معنی و عاشقانه

در لابلای داستانی از گل های شب به بهای خستگی اسب ها9

شعر ما ز یاران چشم یاری داشتیم از حافظ با معنی کامل

شعر یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور با معنی کامل

دانلود آهنگ کی مثل من از محسن یاحقی + متن آهنگ 2021

رفتار تهاجمی در کودکان مبتلا به کم‌توانی ذهنی و روش درست برخورد با آن 2021

متن و شعر زیبا و با معنی در مورد ارزش زن با عکس نوشته

مثل ,آهنگ ,محسن ,تو ,یاحقی ,کی ,مثل من ,کی مثل ,محسن یاحقی ,دوست داره ,هاتو دوست ,موهات میکشه بهونه ,محسن یاحقی دانلود ,آواز میخونه گلایه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محبوب دلم iranhappyschool کتابخانه عمومی شهید رجایی باینگان مهر و ماه tootalbarca proist پژوهنده گان soal20 زبان تاتی مرا ببوس